Derniéra Filipa

Je to tak přátelé, každá legrace musí jednou skončit a tak i my plánujeme odehrát poslední reprízu, tedy derniéru, úspěšné konverzační komedie Není Filip jako Filip.

A kdy se tak stane?

Inu přesně 30. června od 20:00 v Rokycanech, kde zahajujeme letošní Rokycanské kulturní léto, cože je velmi bohulibá akce pořádána městem Rokycany, které chce zpříjemnit nejen rokycanským občanům letní měsíce.

V rámci projektu bude možné navštívit hudební i divadelní produkce na Masarykově náměstí, ve Spilce a v parku U Plzeňské brány.

Není bez zajímavosti, že Komedyjanti mají letos tu čest celou akci nejen zahajovat, ale i ukončovat, a to 25. srpna představením Dům u dvou vražd.

Na shledanou v Rokycanech, přátelé…

Barokní noc 2018

I letos se můžete těšit na Klášterní barokní noc, která se bude tradičně konat v prosorech muzea a zahrady v Tachově. Akce se uskuteční 13. července a Komedyjanti na ní zase nebudou chybět!

 

Filip se vrací do Tachova

Je to tak. Úspěšná konverzační komedie bude mít svou další reprízu tentokrát na domácí půdě v Tachově.

Pokud jste něměli možnost shlédnout předchozí představení, máte nejlepší možnost právě teď, jelikož se jedná o tachovskou derniéru. Představení ještě samozřejmě budeme hrát, ale pravděpodobně už ne v Tachově.

Uvidíme se 11. května v Kině Mže od 19:00. Těšíme se na Vás!

Repríza detektivky Dům u dvou vražd

Po velmi vydařené premiéře detektivní hry Dům u dvou vražd je pro tachovské diváky připravena její repríza.

Srdečně Vás všechny zveme v neděli 4. 3. 2018 od 18:00 do kina Mže.

Dům u dvou vražd - repríza Tachov

Detektivka v Broumově

Zveme v pátek 2. 3. 2018 od 18:30 všechny diváky z Broumovska a okolí do společenského sálu kulturního domu v Broumově ke shlédnutí napínavé detektivní hry Dům u dvou vražd.

Dům u dvou vražd - Broumov 2/3/2018

Naši mecenáši, podporovatelé a sponzoři: