Karel IV. v Tachově v rámci historických oslav

Srdečně Vás zveme na naše představení v rámci historických slavností v Tachově. J

ako již tradičně nás potkáte v historickém průvodu a druhým rokem i na zadním traktu nádvoří tachovského zámku, kde od 18:00 sehrajeme v sobotu 3. 8. 2019 historickou hříčku o tom, jak mladý princ Václav (budoucí král a císař Karel IV.) přijede do Tachova zkontrolovat účty svých poddaných a co všechno Tachované udělají pro to, aby odjel uspokojen.

Více zde:

https://www.komedyjanti.cz/karel-iv-v-tachove/

Připravujeme první premiéru pro rok 2019

Je to tak, přátelé!

Komedyjanti v zimě nespí, takže mohou jaro a novou divadelní sezonu znovu přivítat premiérou. Což už je taková malá tradice.

Tentokráte padla volba na českou parodii rytířských her Hadrián z Římsů od Václava Klimenta Klicpery.

V titulní roli se objeví Ondřej Liška, jako spanilá panna Ruměna se představí Michaela Lašková a jejího poněkud prudšího otce ztvární Miroslav Bruno Jarý. V dalších rolích se můžete těšit na trio Janů – Novotného, Vocelku a Hřebejka, dále pak Petra Kalianka, Richarda Janáka, Martina Novotného a Michala Laška.

Režisérskou židli pomyslně obsadila Ivana Kožmínová, která ztvární postavu Jenovéfy.

Premiéra se uskuteční 2. 5. 2019 od 19:00 v kině Mže v Tachově.

Další reprízy budou samozřejmě následovat. Předpokládáme, že s Hadriánem objedeme naše oblíbené štace a v repertoáru jej podržíme cca rok, tak jak je naším zvykem.

Derniéra Filipa

Je to tak přátelé, každá legrace musí jednou skončit a tak i my plánujeme odehrát poslední reprízu, tedy derniéru, úspěšné konverzační komedie Není Filip jako Filip.

A kdy se tak stane?

Inu přesně 30. června od 20:00 v Rokycanech, kde zahajujeme letošní Rokycanské kulturní léto, cože je velmi bohulibá akce pořádána městem Rokycany, které chce zpříjemnit nejen rokycanským občanům letní měsíce.

V rámci projektu bude možné navštívit hudební i divadelní produkce na Masarykově náměstí, ve Spilce a v parku U Plzeňské brány.

Není bez zajímavosti, že Komedyjanti mají letos tu čest celou akci nejen zahajovat, ale i ukončovat, a to 25. srpna představením Dům u dvou vražd.

Na shledanou v Rokycanech, přátelé…

Barokní noc 2018

I letos se můžete těšit na Klášterní barokní noc, která se bude tradičně konat v prosorech muzea a zahrady v Tachově. Akce se uskuteční 13. července a Komedyjanti na ní zase nebudou chybět!

 

Filip se vrací do Tachova

Je to tak. Úspěšná konverzační komedie bude mít svou další reprízu tentokrát na domácí půdě v Tachově.

Pokud jste něměli možnost shlédnout předchozí představení, máte nejlepší možnost právě teď, jelikož se jedná o tachovskou derniéru. Představení ještě samozřejmě budeme hrát, ale pravděpodobně už ne v Tachově.

Uvidíme se 11. května v Kině Mže od 19:00. Těšíme se na Vás!

Repríza detektivky Dům u dvou vražd

Po velmi vydařené premiéře detektivní hry Dům u dvou vražd je pro tachovské diváky připravena její repríza.

Srdečně Vás všechny zveme v neděli 4. 3. 2018 od 18:00 do kina Mže.

Dům u dvou vražd - repríza Tachov